Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Zaginął 22-latek z Podlipia. Policja prosi o pomoc

Olkuscy policjanci prowadzą poszukiwania 22-letniego Michała Ślusarczyka. Mężczyzna dzisiaj tj. 6 lipca 2018r wyjechał z domu z miejscowości Podlipie, samochodem Opel Vectra typu kombi koloru szary metalik o nr rejestracyjnych KOL 55RV i do tej pory nie powrócił, a miejsce jego pobytu pozostaje nieznane.

Michała Ślusarczyk ma 186 cm wzrostu i jest szczupły wysoki. Ma długie, czarne, krótko ścięte włosy, delikatną brodę oraz niebieskie oczy. Posiada trzy tatuaże na prawej ręce – na ramieniu liść, na nadgarstku dwa czarne paski z piorunami a powyżej paska stary gramofon.

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu Michała Ślusarczyka ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 lub 112, 32 6414196.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.