Profesjonalny serwis okien i drzwi na terenie Krakowa i okolic

Każdy z nas marzy o tym, aby dom, w którym mieszkamy, był przytulny i ciepły. Wydawać by się mogło, że o komforcie cieplnym w mieszkaniu decydują wyłącznie zastosowane systemy grzewcze. Tymczasem duży wpływ na mikroklimat we wnętrzach ma również sama konstrukcja budynku, a także dodatkowe elementy, w szczególności okna i drzwi. Wysoki standard stolarki okiennej i drzwiowej minimalizuje straty energii, a jednocześnie odpowiada za bezpieczeństwo domowników. Oprócz funkcji praktycznych wyroby otworowe pełnią również funkcję estetyczną, która wpływa na wizerunek całego budynku. Zazwyczaj stolarka okienna i drzwiowa nie wymaga do prawidłowego działania żadnej ingerencji z naszej strony. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy pojawiają się pewne problemy. Pomoże wówczas sprawdzony serwis okien i drzwi. W Krakowie na szczęście nietrudno go znaleźć, pod warunkiem, że wiemy jak i gdzie szukać.

Serwis okien Kraków: regulacja, wymiana uszczelek, montaż nawiewników

Zimą największy udział w kosztach eksploatacji domu mają rachunki za ogrzewanie. Wydatki związane z zaopatrywaniem budynku w ciepło są szczególnie wysokie wtedy, gdy zimne powietrze przenika przez nieszczelne drzwi i okna. W przypadku pojawienia się takiej awarii należy ją jak najszybciej naprawić – w przeciwnym razie podmuchy zimnego powietrza będą prowadzić do wychładzania pomieszczeń, a my będziemy płacić coraz wyższe rachunki. Wymiana uszczelek w oknach nie jest trudna i w większości przypadków możemy wykonać ją na własną rękę. Wystarczy usunąć starą gumę, dokładnie wyczyścić wręby w ramie okna z kurzu i brudu oraz umieścić w czystym kanale nową uszczelkę. W przypadku bardziej skomplikowanych prac, jak np. naprawa okien PCV czy regulacja okien drewnianych o nietypowej konstrukcji lepiej wezwać na pomoc fachowca. Sprawdzoną firmą specjalizującą się w sektorze stolarki okienno-drzwiowej w mieście Kraków jest KNiZ. To profesjonalny serwis okien i drzwi działający na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości, który oferuje kompleksowe usługi naprawcze i renowacyjne. Pracownicy serwisu pomogą przywrócić sprawność oraz wydłużyć żywotność wyrobów otworowych. Firma KNiZ świadczy na rzecz swoich klientów takie usługi jak:

  • wymiana szyby w oknie,
  • serwis okien drewnianych,
  • serwis okien PCV,
  • regulacja okien drewnianych,
  • regulacja okien plastikowych,
  • serwis okien dachowych,
  • montaż nawiewników okiennych,
  • wymiana zamków w drzwiach.

Naprawa drzwi wejściowych – dlaczego nie można o niej zapomnieć?

Drzwi wejściowe to jeden z kluczowych elementów wyposażenia domu. To one dają nam poczucie bezpieczeństwa, chronią przed utratą ciepła i oddzielają domowników od świata zewnętrznego. Do najczęstszych usterek mogących pojawić się w drzwiach wejściowych należą problemy z klamką oraz zacinające się lub zepsute zamki. Skoro drzwi mają chronić naszą prywatną przestrzeń i gwarantować należyty komfort cieplny, wszystkie ich części muszą funkcjonować bez zarzutu. Wszelkie usterki w drzwiach zewnętrznych należy naprawiać niezwłocznie – wtedy nie musimy obawiać się dalszych kłopotów. Naprawa drzwi wejściowych może okazać się nie lada wyzwaniem. Jeśli samodzielna eliminacja usterek nie przynosi rezultatów, konieczne jest skorzystanie z pomocy profesjonalisty. Doświadczony fachowiec szybko rozprawi się z awarią. Na terenie Krakowa i okolic usługi z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej są – dosłownie – „na wyciągnięcie ręki”. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę „serwis drzwi Kraków” czy też „serwis drzwi automatycznych w Krakowie” i wcisnąć Enter. Ciekawi Cię, ile kosztuje wymiana zamków w Krakowie? Ceny zaczynają się już od 170 zł.