Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Olkusz

Wymiana nieekologicznych kotłów zasilanych paliwem stałym na nowoczesne gazowe wiąże się z koniecznością poniesienia dużych kosztów. Na terenie gminy Olkusz mieszkańcy mogą liczyć nie tylko na wsparcie magistratu, który aplikował o środki zewnętrzne przeznaczone na wymianę starych pieców. Do walki ze smogiem włącza się również PGNiG, oferując zwrot poniesionych kosztów nawet do 3000 zł!

- Z dużym entuzjazmem przyjmuję wszelkie inicjatywy, które pozwolą mieszkańcom Miasta i Gminy Olkusz oszczędzić na wydatkach z domowego budżetu. Wiem, że wiele osób decyduje się na zmianę paliwa wykorzystywanego do ogrzewania domu na gaz. Warto przynajmniej rozważyć dostępne możliwości zmniejszania związanych z tym kosztów – komentuje Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie PGNiG zgłoszenia można składać od 2 maja 2018 roku. Dofinansowanie będzie przysługiwało pierwszym 1000 osobom legitymującym się Kartą Dużej Rodziny (dofinansowanie w wysokości 3000 zł) oraz pierwszym 10000 pozostałych klientów PGNiG (dofinansowanie w wysokości 1000 zł).

PGNiG oferta

Więcej informacji na stronie internetowej http://pgnig.pl/dofinansowanie.

Przypominamy również, że w Olkuszu przy ul. Szpitalnej 16 znajduje się Biuro Obsługi Klienta PGNiG, które zostało przywrócone dzięki zaangażowaniu burmistrza Romana Piaśnika. Pracownicy Biura Obsługi Klienta udzielą wszelkich informacji dotyczących dofinansowania.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.